Najbliższy solenizant drużyny

Przemysław Wypych - 06 lipiec

czwartek, 11 marca 2010

III Turniej o Puchar Przewodniczącego Gminy Rybno

W najbliższą sobotę (13.03.) o godzinie 10:00 na hali sportowej w Rybnie odbędzie się III Turniej o Puchar Przewodniczącego Gminy Rybno, Pana Mariana Ligman. W tym roku obok gospodarzy z Rybna na turniej zaproszone zostały dodatkowo trzy drużyny: Lipowiec Kościelny, Zawkrze Mława oraz druga drużyna obecnego sezonu na Warmii i Mazurach, zawodnicy GKS Cresovia Górowo Iławeckie. W przerwach między meczami odbędzie się konkurs gwoździa. Dla najlepszych drużyn turnieju przewidziane zostały puchary.
Rok temu, w II turnieju o Puchar Przewodniczącego Gminy Rybno, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez siatkarskich w Rybnie wygrała drużyna Foto-Ola Ostróda. Nasza drużyna rok temu zagrała w finale przegrywając mecz 3:2. Warto wspomnieć, że Nasi zawodnicy prowadzili w tym finale już 2:0 po szybkich partiach i dobrej grze. Jednak w pozostałych trzech setach górą byli gracze z Ostródy. Oprócz obu drużyn, które w ubiegłym roku były zaproszone na turniej zagrali jeszcze gracze ze Szczytna oraz goście zza między, Gmina Kozłowo.
W tym roku pomimo silniejszej obsady drużyn Nasza drużyna wymieniana jest w gronie faworytów. Jednak każda z pozostałych drużyn jest drużyną wartościową co na pewno pokażą na boisku już w najbliższą sobotę.
Na pewno w turnieju zabraknie kilku Naszych ważnych zawodników. Największa strata na pewno będzie w osobie Piotrka Czajkowskiego. Nie pewny jest również przyjazd libero drużyny Rafała Czerwińskiego. W turnieju nie zobaczymy również drugiego atakującego Omegi, Karola Zabłotnego oraz rozgrywającego Przemysława Wypych.